Menu Zamknij

Zaproszenie na konferencję prasową

Elewarr sp. z o.o. zaprasza na konferencję prasową, która odbędzie się w czwartek 12.10.2023 o godz. 15:00 w obiekcie Elewarr pod adresem: 14-500 Braniewo, ul. Stefczyka 2.

Podczas konferencji oficjalnie zaprezentujemy zakończoną inwestycję Spółki polegającą na: „Modernizacji       i rozbudowie elewatora w Braniewie do 10 000 ton pojemności przechowalniczej”. Inwestycja jest pierwszą    z zaplanowanych realizacji w ramach  projektu „Spichlerz Północy”. Celem projektu jest większe wykorzystanie obecnego potencjału rolnego, którym charakteryzuje się województwo warmińsko-mazurskie, głównie jego zachodnia i zachodnio-południowa część oraz większy udział Spółki i regionu w zapewnianiu bezpieczeństwa żywnościowego Polski. Projekt zakłada także rozwój rolnictwa i aktywności rolniczej w regionie poprzez jego unowocześnienie, zwiększenie ilości uprawianych zbóż, rzepaku i kukurydzy.  

W wydarzeniu wezmą udział, m.in. poseł na Sejm RP Leonard Krasulski, Wiceminister Aktywów Państwowych Andrzej Śliwka, władze samorządowe: miasta Braniewa, powiatu braniewskiego, instytucji rolnych.

Plan wydarzenia:

15:00 – początek konferencji, przywitanie gości

15:05 – wystąpienie Prezesa Zarządu Elewarr sp z. o.o.

15:10 – wystąpienia zaproszonych gości

15:30 – przecięcie wstęgi i wręczenie podziękowań

15:35  – 16:00 – zwiedzanie elewatora

Kontakt dla mediów: Julia Norek, tel. 882 412 698.