Menu Zamknij

Hubert Grzegorczyk – Prezes Zarządu Elewarr Sp. z o.o.

Hubert Grzegorczyk – mgr politologii, specjalność samorząd terytorialny, którą ukończył na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Absolwent podyplomowych studiów polityka gospodarcza, finanse i bankowość na Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, Executive MBA w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu. W czasie studiów na UMK w Toruniu aktywny działacz Samorządu Studenckiego, w tym m.in. członek Senatu UMK w Toruniu, Przewodniczący Uczelnianej Komisji Kwaterunkowej, Przewodniczący Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Humanistycznego, ekspert studencki w Państwowej Komisji Akredytacyjnej z ramienia Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.
Pracował m.in. w Lechii Gdańsk S.A., Krajowej Spółce Cukrowej S.A., Członek Funduszu Promocji Ryb, zwolennik patriotyzmu gospodarczego. Współzałożyciel i Sekretarz Izby Gospodarczo Handlowej Rynku Spożywczego.
Z Elewarr sp. z o.o. związany od stycznia 2020 r., jako specjalista ds. promocji i marketingu, a do października 2020 r. Dyrektor Oddziału Malbork Elewarr sp. z o.o. Aktualnie Prezes Zarządu Elewarr sp. z o.o.