Menu Zamknij

„Spotkanie z rolnikami” w Malborku. Przed nami kolejne w Pieniężnie i Bartoszycach!!!

27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło się „Spotkanie z rolnikami”. Serdecznie zapraszamy na kolejne w Pieniężnie ul. Cmentarna 3 (29 czerwca 2022, godz. 15:00-19:00) i Bartoszycach ul. Zbożowa 8 (1 lipca 2022 roku, godz. 15:00-19:00)!

Podczas spotkania w Malborku rolnicy, współpracujący z elewatorem mogli usłyszeć o najbliższych planach skupowych Oddziału, a także poznać ofertę Elewarr Sp. z o.o. Nie zabrakło wielu atrakcji, w tym stoisk Partnerów Wydarzenia:

 • Krajowej Grupy Spożywczej S.A.
 • Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa,
 • Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa,
 • Pomorskiego Hurtowego Centrum Rolno-Spożywczego
 • Ośrodka Hodowli Zarodowej RENK
 • Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego

a także dmuchańców dla dzieci i wspólnego grilla.

Na „Spotkaniu z Rolnikami” w Malborku przybył m.in. Mariusz Łuczyk – Wicewojewoda Pomorski, który w swoim przemówieniu wspominał m.in. o działaniach rządu dla rolników. Opowiadał o dopłatach do nawozów, a także zniesieniu VAT na żywność dla każdego konsumenta. Mówił także o realizowanych projekcie „od pola do stołu”. Na koniec swojego przemówienia podziękował on za współpracę Prezesowi Elewarr Danielowi Alain Koronie, który uczestniczył w spotkaniu, a także Dyrektorowi Oddziału Malbork Hubertowi Grzegorczykowi.

Na Spotkaniu z Rolnikami obecni byli także dyrektorzy KOWR, KRUS, ARiMR, Prezes OHZ Gajewo, lokalne władze samorządowe oraz poseł na Sejm RP Tadeusz Cymański.

Prezes Zarządu Elewarr Daniel Alain Korona odznaczył zasłużonych dla Elewarr pracowników z Magazynu Malbork. Wyróżnienia – medale 30-lecia Spółki otrzymali:

 • Jacek Krawczyński – specjalista ds. technicznych, elektryk,
 • Bogdan Łubkowski – operator obsługa sterowni, spichrzowy,
 • Jolanta Miliszkiewicz – starszy specjalista ds. obrotu towarowego,
 • Jacek Pallach – operator obsługa sterowni, spichrzowy,
 • Marek Żak – pracownik techniczny, elektryk,
 • Stanisław Starowieyski – operator obsługa sterowni, spichrzowy.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Magazyn Malbork zaprasza wszystkich rolników na skup. Nasze Magazyny będą otwarte od wczesnych godzin porannych do późnej nocy, po to aby uniknąć zatorów na bramie. Tak jak w roku poprzednim tak i teraz będziemy odbierać zboża i rzepak bezpośrednio z gospodarstwa. Nasza polityka cenowa będzie lepsza od naszej konkurencji, dzięki temu mamy nadzieję, że w całym Oddziale Malbork skupimy grubo ponad 80 tys. ton asortymentu. W Malborku nastawiamy się na pszenicę, rzepak, a jesienią na kukurydzę – mówił Hubert Grzegorczyk, Dyrektor Oddziału Malbork Elewarr Sp. z o.o.

Na kolejne „Spotkania z rolnikami”, w Pieniężnie ul. Cmentarna 3 (29 czerwca 2022, godz. 15:00-19:00) i Bartoszycach, ul. Zbożowa 8 (1 lipca 2022 roku, godz. 15:00-19:00) serdecznie zapraszamy.

„Spotkania z rolnikami” zostały objęte Honorowym Patronatem przez Andrzeja Śliwkę – Wiceministra Aktywów Państwowych.