Menu Zamknij

ELEWARR Sp. z o.o. Oddział Spółki w Krupcu poszukuje osób na stanowisko: PRACOWNIK TECHNICZNY-MECHANIK, SPICHRZOWY – miejsce wykonywania pracy Rzeszów

Obowiązki:

  • utrzymywanie w nienagannym stanie technicznym wszystkich maszyn i urządzeń pracujących na terenie zakładu;
  • przeprowadzanie systematycznych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń;
  • usuwanie na bieżąco wszystkich usterek i awarii maszyn i urządzeń;
  • zabezpieczenie części wirujących maszyn osłonami;
  • czyszczenie maszyn i urządzeń poprzez usuwanie z nich pyłów osiadłych;
  • wykonywanie prac związanych z przyjęciem i wydaniem zboża.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie;
  • dopuszcza się wykształcenie zawodowe w przypadku pracowników posiadających doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • zaangażowanie, dokładność, sumienność, odpowiedzialność;
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3m;
  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane:

  • znajomość budowy i zasad działania urządzeń elewatora i umiejętność ich naprawy;
  • znajomość funkcjonowania elewatora pod względem technicznym;
  • uprawnienia rzeczoznawcy w zakresie pobierania prób zbóż i nasion oleistych;
  • obsługa transportu bliskiego (ładowarka);
  • uprawnienia energetyczne Grupa 1.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju zawodowego i pozyskania nowych uprawnień;
  • przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV, list motywacyjny, skan dokumentów poświadczających wykształcenie, uprawnienia i zdobyte doświadczenie na adres: krupiec@elewarr.com.pl z dopiskiem: „Praca – PRACOWNIK TECH. – MECHANIK, SPICHRZOWY – Rzeszów”, lub pocztą na adres Elewarr Spółka z o.o. Oddział w Krupcu, Krupiec, 22-302 Siennica Nadolna

Na oferty czekamy do 30.04.2024 r.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie możliwość anulowania naboru bez podania przyczyny.

Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy, a oferty nie wykorzystane ulegają zniszczeniu.

Państwa dane osobowe, zawarte w CV, będą wykorzystywane zgodnie z naszą klauzulą RODO, dostępną pod adresem elewarr.pl/rodo.

Dane osobowe zamieszczone w nadesłanym CV będą wykorzystane wyłącznie na potrzeby prowadzonej przez ELEWARR Sp. z o. o. (Administratora danych) rekrutacji na stanowisko ogłoszone.

Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga zgody.

W takim wypadku prosimy o dołączenie klauzuli „Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji przez Administratora danych”.

Osoba pragnąca brać udział w przyszłych rekrutacjach, prowadzonych przez Administratora danych, dołącza dodatkowo klauzulę „Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV, także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora danych”.