Menu Zamknij

Elewarr na posiedzeniu Rady Powiatowej Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej w powiecie bartoszyckim

Dzięki zaproszeniu Rady Powiatowej Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej w powiecie bartoszyckim nasza Firma wzięła udział w spotkaniu z rolnikami, które odbyło się 19 lutego 2020 roku. Elewarr Sp. z o.o. reprezentowali Pan Wojciech Tołkin-Żmijewski Dyrektor Oddziału w Malborku oraz Pan Kamil Mazurek Koordynator Handlowy Spółki w Bartoszycach.

Celem spotkania było przedstawienie wszystkich informacji o zakresie świadczonych usług i ofert rolnych w powiecie bartoszyckim, a także podsumowanie działalności z ostatniego roku. Pracownicy Elewarr opowiadali m.in. o ofercie naszej Firmy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, jak również o inwestycjach optymalizujących pracę naszych elewatorów.
Szczególnie dziękujemy rolnikom za każde pozytywny słowo o naszej Spółce i jeszcze raz podkreślamy, że dołożymy wszelkich starań aby, tak jak w latach poprzednich, nadchodzący skup przebiegł sprawnie.

W spotkaniu poza Elewarr Sp. z o.o. wzięli udział m.in.:

  • Prezes Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej Pan Jan Heichel,
  • Kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Pani Barbara Piorun,
  • Główny Specjalista Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Olsztynie, Sekcja Zamiejscowa w Bartoszycach Pan Jerzy Bachar.