Menu Zamknij

„Spichlerz północy” – pierwsza zrealizowana inwestycja Elewarr w Braniewie oddana do użytku już obsługuje okolicznych rolników!

„Spichlerz Północy” to projekt, który zakłada zainwestowanie 250 mln zł w magazyny Spółki Elewarr w celu zmodernizowania i zwiększenia możliwości operacyjnych infrastruktury magazynowej i obsługi większej ilości rolników, co znacząco poprawi sytuację na rynku zbóż w woj. warmińsko-mazurskim.

 

18 marca 2023 r. została podpisana umowa na wykonawstwo inwestycji w Braniewie, 12 października 2023r. nowoczesny, szybki w obsłudze, dziesięciotysięczny magazyn zbożowy w Braniewie – obsługuje okolicznych rolników, prowadząc skup zbóż, kukurydzy i rzepaku. Zapraszamy Rolników do magazynu w Braniewie! 

 

Rozbudowa i modernizacja braniewskiego magazynu to jedna z najważniejszych inwestycji w historii Spółki, która pod względem technologicznym, rozwojowym oraz potrzeb i możliwości rynku oraz obsługi rolników była niezbędna, obiecana i została zrealizowana.

Relacja z konferencji prasowej, z udziałem Prezesa Zarządu Elewarr Huberta Grzegorczyka, Posła na Sejm RP Leonarda Krasulskiego, Wiceministra Aktywów Państwowych Andrzeja Śliwki oraz  Członka Zarządu Krajowej Grupy Spożywczej S.A. Piotra Zakrzewskiego dostępna na stronie:

https://olsztyn.tvp.pl/73378073/zakonczyla-sie-rozbudowa-elewatora-zbozowego-w-braniewie

 

Więcej o projekcie Spichlerz Północy można przeczytać: https://elewarr.pl/projekt-spichlerz-polnocy/