Menu Zamknij

Elewarr zachęca do współpracy rolników z Gminy Tczew

W piątek 9 kwietnia 2021 roku odbyło się spotkanie Dyrektora Oddziału Malbork Elewarr Sp. z o.o. Huberta Grzegorczyka z Wójtem Gminy Tczew Krzysztofem Augustyniakiem, którego celem było omówienie współpracy z rolnikami z Gminy Tczew.

Na ręce Wójta Tczew przekazane zostały egzemplarze magazynu „Spichlerz”, który już niebawem trafi do wszystkich rolników współpracujących z Magazynem w Malborku. Czasopismo, którego wydawcą jest Elewarr zawiera nie tylko informacje i artykuły o Spółce, ale szerzej przedstawia zagadnienia z różnych dziedzin rolnictwa np. wsparcia dla terenów popegeerowskich, sadownictwa, czy rolnictwa ekologicznego.

Podczas spotkania Dyrektor Oddziału Malbork Elewarr Sp. z o.o. Hubert Grzegorczyk rozmawiał z Wójtem Gminy Tczew Krzysztofem Augustyniakiem na temat tegorocznych żniw i współpracy z rolnikami prowadzącymi własną działalność rolną na terenie Gminy Tczew. Szczegółowe omówiono m.in. usługę odbioru płodów rolnych od rolnika, która po raz pierwszy w historii Spółki została wprowadzona w 2020 roku, dzięki zaangażowaniu Prezesa Zarządu Daniela Alain Korony i Wiceprezes Zarządu Moniki Parafianowicz, a także pracowników elewatora Malbork.

Dziękuję Wójtowi Gminy Tczew za zaangażowanie i wsparcie w rozwój terenów rolnych. Dla Magazynu Malbork rolnicy z Gminy Tczew i powiatu tczewskiego są bardzo ważnymi partnerami, którzy co roku dostarczają do nas najwyższej jakości zboże i rzepak. Zapewniam, że podczas tegorocznych żniw zrobimy wszystko, aby ograniczyć kolejki w przyjęciu płodów rolnych, a z naszą ofertą będziemy starali się dotrzeć do tych producentów, z którymi do tej pory Elewarr nie współpracował

– powiedział Hubert Grzegorczyk, Dyrektor Oddziału Malbork Elewarr Sp. z o.o.

Oddział Malbork Elewarr Sp. z o.o. zachęca wszystkich rolników do kontaktu z Przedstawicielem Handlowym Spółki Aleksandrą Nowak, tel. 536 184 707, email: anowak@elewarr.com.pl