Menu Zamknij

Elewarr wziął udział w Regionalnej Konferencji Rolnej

29 czerwca 2021 roku na Zamku w Gniewie odbyła się Regionalna Konferencja Rolna, w której wziął udział Oddział Malbork Elewarr Sp. z o.o. reprezentowany przez Kierownika Adama Krupę. Wydarzenie to ma charakter cykliczny, a jego głównym celem jest zapoznanie rolników z aktualnościami i informacjami branżowymi.

Pracownicy Oddziału Malbork przygotowali na tą okazję stoisko firmowe, na którym poza gadżetami  można było uzyskać informacje handlowe, a także więcej dowiedzieć się o działalności Spółki. W Regionalnej Konferencji Rolnej zaprezentowały się m.in. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Pruszczu Gdański, Oddział Regionalny w Gdańsku Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Gdyni. Jednak to stoisko Elewarru cieszyło się największym zainteresowaniem i aprobatą ze strony przybyłych kilkudziesięciu rolników z Gniewu i okolic. Na konferencji Kierownik Magazynu Malbork Adam Krupa opowiadał o Spółce i prowadzonych inwestycjach. Pochwalił się, że od 1 lipca 2021 roku w Malborku uruchomiona zostanie pierwsza w historii Elewarr instalacja fotowoltaiczna.

Zakończyliśmy wszystkie remonty i inwestycje i mogę zapewnić Państwa, że jesteśmy gotowi na skup. Dzięki naszym działaniom nie tylko dalej możemy przechowywać pszenicę i rzepak spełniając przy tym wszystkie techniczne i jakościowe aspekty magazynowania, ale również liczmy na to, że jeszcze sprawniej będziemy mogli obsługiwać rolników. Dzięki temu zmniejszy się czas oczekiwania podczas skupu, a także zwiększy się ilość pszenicy i rzepaku, którą będziemy mogli kupić. Zachęcam do współpracy

– mówił Adam Krupa Kierownik Magazynu Malbork.

Podczas Regionalnej Konferencji Rolnej pracownicy Magazynu Malbork opowiadali także o możliwości odbierania plonów rolnych bezpośrednio z gospodarstwa. Ta usługa już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony rolników, bowiem pozwala im uniknąć kolejek podczas skupu.

Wszyscy rolnicy i przybyli goście otrzymali również drugi numer czasopisma „Spichlerz”, który jest wydawany przez Elewarr Sp. z o.o.

Wszystkich zainteresowanych współpracą i sprzedażą zbóż i rzepaku prosimy o kontakt z Przedstawicielem Handlowym Oddziału Malbork Aleksandrą Nowak: tel: 536 184 707, email: anowak@elewarr.com.pl