Menu Zamknij

Elewarr włącza się do akcji „Odpoczywaj na wsi”

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zainicjowało akcję „Odpoczywaj na wsi”, której celem jest zachęcenie wszystkich Polaków do spędzania weekendów i urlopów w obiektach agroturystycznych.

Apel do Polaków kilka dni temu wystosował Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski, który podkreślał m.in., że korzystanie z oferty agroturystycznej to przejaw solidarności, budowanie więzi społecznych, przejaw współczesnego patriotyzmu konsumenckiego.

Całość wypowiedzi Pana Ministra można znaleźć poniżej:
https://www.gov.pl/web/rolnictwo/odpoczywajmy-na-wsi

Elewarr Sp. z o.o. nie tylko popiera inicjatywę „Odpoczywaj na wsi”, ale zachęca wszystkich swoich partnerów do spędzania każdej wolnej chwili na wsi. Wielu rolników, którzy współpracują z naszą firmą, poza uprawą zbóż, rzepaku czy kukurydzy, prowadzi działalność noclegową. Ich obiekty agroturystyczne są dostępne przez cały rok, a ich standard jest na najwyższym poziomie. Korzystając z takiej formy odpoczynku możemy również otrzymać bon wakacyjny w wysokości 1000 zł, który rząd planuje wprowadzić, możemy poznać regionalną kuchnię, zwyczaje i kulturę. Jestem pewny, że odpoczywając na wsi jeszcze mocniej pokochamy polskie rolnictwo – mówi Daniel Alain Korona Prezes Elewarr Sp. z o.o.

Odpoczynek na polskiej wsi to sielanka, tradycja, kontakt z przyrodą, przestrzeń i zapach powietrza, który każdy rodzic może zafundować swojemu dziecku i sobie – dodaje Monika Parafianowicz Wiceprezes Elewarr Sp. z o o.

Więcej informacji, a także oferty obiektów agroturystycznych można znaleźć na stronie:
https://odpoczywajnawsi.pl/