Menu Zamknij

Elewarr przed żniwami organizuje „Spotkania z rolnikami”

Nasza Spółka wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rolników z województw pomorskiego i warmińsko-mazurskiego zorganizowała spotkania, podczas których przekażemy najważniejsze informacje dot. organizacji i oferty tegorocznego skupu w naszych magazynach. Będzie to także okazja do tego aby przedstawić kierowników i zaangażowanych w akcie skupowe pracowników Oddziału Malbork Elewarr Sp. z o.o., a także wspomnieć o pracy elewatorów – powiedział Daniel Alain Korona Prezes Zarządu Elewarr Sp. z o.o.

„Spotkania z rolnikami” to inicjatywa, która została zapoczątkowana w 2021 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. Wtedy to, podczas wydarzenia, uruchomiona została pierwsza w historii Elewarr instalacja fotowoltaiczna. W 2022 roku ze względu na duże zainteresowanie ofertą Spółki, Oddział Malbork postanowił zorganizować spotkania także w elewatorach Pieniężno i Bartoszyce.

W 2022 roku Elewarr sp. z o.o. obchodzi swoje 30-lecie działalności. Zorganizowaliśmy duże wydarzenie w Zamościu, podczas którego razem z Golec uOrkiestra i rolnikami z województw południowo-wschodnich świętowaliśmy jubileusz i zachęcaliśmy do dalszej współpracy. „Spotkania z rolnikami” to także inicjatywa informacyjno-promocyjna, która wpisuje się w obchody 30-lecia Elewarr. Sensem istnienia Spółki jest udział w zapewnianiu bezpieczeństwa żywnościowego Polski, oraz służba na rzecz polskiego rolnictwa i współpraca z polskimi rolnikami np. poprzez zapewnienie skupu w obszarach naszej działalności. Podnosimy jakość świadczonych usług w korelacji do zmieniającego się otoczenia rynkowego i oczekiwań rolników, którzy z nami współpracują – powiedziała Monika Parafianowicz Wiceprezes Zarządu Elewarr Sp. z o.o.

Podczas „Spotkań z rolnikami” Elewarr będzie przekazywał informacje o zbliżającym się skupie zbóż, kukurydzy i rzepaku, a także podsumuje swoją roczną działalność. Program zakłada oficjalne otwarcie, stoiska firm i instytucji współpracujących z Oddziałem Malbork Elewarr Sp. z o.o., wręczenie medali pamiątkowych dla długoletnich pracowników Elewarr Sp. z o.o., atrakcje dla dzieci, w tym dmuchańce, występy kół gospodyń wiejskich, poczęstunek.

Zapraszam wszystkich rolników, koła gospodyń wiejskich, mieszkańców, w tym dzieci do naszych elewatorów. Widzimy się:

–  27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork, ul. Daleka 72,

– 29 czerwca 2022 roku w Magazynie Pieniężno, ul. Cmentarna 3,

– 1 lipca 2022 roku w Magazynie Bartoszyce, ul. Zbożowa 8.

Na wszystkich czeka wiele atrakcji – powiedział Hubert Grzegorczyk, Dyrektor Oddziału Malbork Elewarr Sp. z o.o.

„Spotkania z rolnikami” zostały objęte Patronatem Honorowym przez Wiceministra Aktywów Państwowych Andrzeja Śliwkę.

Partnerzy wydarzenia:

 • Krajowa Grupa Spożywcza S.A.
 • DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o.
 • Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
 • Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Renk – Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze SA
 • Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu
 • Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
 • Ośrodek Hodowli Zarodowej „Gajewo” Sp. z o.o.

Patroni Medialni:

 • TVP3 Gdańsk
 • TVP3 Olsztyn
 • Dziennika Bałtycki
 • Radio Gdańsk

Więcej informacji udziela Hubert Grzegorczyk – Dyrektor Oddziału Malbork Elewarr Sp. z o.o., tel. 605 782 889