Menu Zamknij

Elewarr na konferencji „Wspólnie dla Wielkopolskiej Wsi”

W Ryczywole w powiecie obornickim, 18 lutego 2020 roku, odbyła się konferencja pt: „Wspólnie dla Wielkopolskiej Wsi”. W wydarzeniu tym wzięli udział przedstawiciele Elewarr Sp. z.o.o Odział w Gądkach, a także m.in. reprezentowany był Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Podczas konferencji kilkudziesięciu rolników mogło zapoznać się z ofertą Elewarr Sp. z o.o., a także porozmawiać m.in. o nadchodzącym skupie zbóż. Dyrektor Oddziału Elewarr w Gądkach Pan Michał Kotkowski przedstawił informacje o naszej działalności statutowej oraz o kierunkach rozwoju spółki i zakresie świadczonych usług.

W zachodniej Polsce nasza Spółka dysponuje elewatorami o pojemności 127,8 tys. ton. Są to obiekty w Gądkach i Kępnie na terenie Wielkopolski o pojemności po 50 tys. ton oraz w województwie lubuskim w Nowogrodzie Bobrzańskim 27,8 tys. ton. Jesteśmy gotowi na zakup polskich zbóż i rzepaku od polskich rolników. Jesteśmy ukierunkowani na zrównoważony rozwój spółki i podnoszenie jakości świadczonych przez nas usług. Zachęcam tych, którzy dziś przybyli na konferencję „Wspólnie dla Wielkopolskiej Wsi” do kontaktu z Oddziałem Elewarr w Gądkach – mówi Michał Kotkowski Dyrektor Oddziału.

W najbliższym czasie w Wielkopolsce odbędą się kolejne spotkania z rolnikami, w których na pewno weźmie udział Elewarr Sp. z o.o. Zapraszamy wszystkich Rolników do współpracy.

Wszystkie zdjęcia są własnością Elewarr Sp. z o.o. i są objęte prawami autorskimi. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania zdjęć bez zgody właścicieli.