Menu Zamknij

Elewarr na dożynkowym spotkaniu w Ciechocinku

W sobotę 22 sierpnia 020 roku w Pałacu Prezydenta RP w Ciechocinku odbyło się Dożynkowe „Spotkanie Rolników Pomorza i Kujaw”. Elewarr Sp. z o.o. na tym wydarzeniu reprezentowali: Prezes Daniel Alain Korona i Wiceprezes Monika Parafianowicz.

Spotkanie rozpoczęło się od dziękczynnej mszy św. w intencji rolników i tegorocznych plonów w Kolegiacie pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła. Przed jej rozpoczęciem Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski nie tylko podziękował wszystkim rolników za trud pracy, ale również przedstawił sukcesy polskiego rolnictwa. Po mszy św. korowód z udziałem zespołów ludowych i kół gospodyń wiejskich przeszedł do Pałacu Prezydenta RP w Ciechocinku.

Elewarr Sp. z o.o. na Dożynkowym „Spotkaniu Rolników Pomorza i Kujaw” zaprezentował swoją ofertę na stoisku promocyjnym. Wśród licznych gadżetów, które rozdawaliśmy były m.in. kolorowanki dla dzieci, długopisy, kubki i słodkie cukierki – krówki. 

Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Odwiedzili je m.in. Ryszard Kamiński – Podsekretarz Stanu Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Mikołaj Bogdanowicz – Wojewoda kujawsko – pomorski, Marcin Wroński – Z-ca Dyrektora Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. 

Zarząd Elewarr Sp. z o.o. dziękuję wszystkim za odwiedzenie stoiska i zapoznanie się z naszą ofertą. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dożynkowego „Spotkania Rolników Pomorza i Kujaw”.

Wszystkie zdjęcia są własnością Organizatora Otwartego Forum Rolników Pomorza i Kujaw 2020. i są objęte prawami autorskimi. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania zdjęć bez zgody właścicieli.