Menu Zamknij

30-lecie Elewarr w Zamościu!

Elewarr Sp. z o.o. w dniu 21 maja w Zamościu świętował Jubileusz 30-lecia działalności Spółki i współpracy w polskimi Rolnikami. Uroczystość odbyła się na przepięknym Rynku Wielkim w Zamościu, który od 1992 roku wpisany jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO! 

Wydarzenie było objęte patronatem Henryka Kowalczyka Wiceprezesa Rady Ministrów Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Jacka Sasina Wiceprezesa Rady Ministrów Ministra Aktywów Państwowych.

Od rana na Rynku pojawili się wystawcy ze smakołykami regionalnymi, stoiska Kół Gospodyń Wiejskich i inni.

O godzinie 11 rozpoczął się koncert w wykonaniu Zespołu Zamojszczyzna. Piękne kolorowe stroje i równie barwne głosy artystów przykuły uwagę gości Rynku Wielkiego.

Po południu odbyło się uroczyste rozpoczęcie i oficjalne przemówienia. Następnie zasłużeni dla Spółki przedstawiciele pracowników Centrali i wszystkich Oddziałów zostali wyróżnieni. Zarząd podziękował wszystkim pracownikom za ich pracę na rzecz Spółki. W trakcie uroczystości z okazji Jubileuszu 30-lecia Elewarr wyróżniono rolników współpracujących z Oddziałem Spółki w Krupcu, m.in.:  Tomasz Mroczek, Adam Szponar, Mateusz Żebrowski, Filip Haratym, Damian Sobek, Dorota Głuszczyk.

O 16:30 swój koncert rozpoczęła Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego, która to  zaprosiła do świata piosenek z filmów Walta Disneya.

O godzinie 20:00 pojawiła się gwiazda wieczoru – Golec uOrkiestra, która porwała publiczność do tańca! Występy zwieńczyło „sto lat” odśpiewane przez Wiceprezes Monikę Parafianowicz wraz z Golec uOrkiestrą oraz podziękowanie wszystkim obecnym podczas obchodów 30-lecia Elewarr.