Menu Zamknij

15 maja 2020 r. Spółka Elewarr obchodzi swoje urodziny

To już 28 lat od powstania Spółki i jej aktywności na rzecz polskiego rolnictwa i współpracy z polskimi Rolnikami. Za te 28 lat istnienia, współdziałania i współpracy na krajowym rynku zbożowym Spółka w dniu dzisiejszym dziękuje.

W szczególności Spółka składa podziękowania Panu Ministrowi Rolnictwa i Rozwoju Wsi Janowi Krzysztofowi Ardanowskiemu oraz Rolnikom i ich Rodzinom, którzy podejmowali się trudu pracy często w pocie czoła celem zapewnienia bezpieczeństwa żywnościowego w Polsce. Aktualnie w tym trudnym okresie epidemii, ta właśnie praca polskiego rolnika, od którego pochodzi żywność, nabiera szczególnego znaczenia. Sens istnienia Spółki od lat wiąże się z powinnością m.in. zapewnienia rok w rok skupu produktów rolnych od polskich rolników.

Zarząd Spółki dziękuje pracownikom i współpracownikom Spółki, którzy poprzez swoją codzienną pracę wnoszą wkład w rozwój i wiarygodność Spółki oraz w wypełnianie przez Elewarr sp. z o.o. misji działania na rzecz Państwa Polskiego, działania w kierunku zapewnienia bezpieczeństwa i stabilizacji w zakresie skupu, obrotu i przechowywania produktów rolnych.

Z okazji 28 Urodzin Elewarr sp. z o.o. Zarząd dziękuje wszystkim za dotychczasową współpracę i zaprasza do przyszłej współpracy!

Daniel Alain Korona

Monika Parafianowicz